Školení Objektové programování v PHP

Martin Hujer - fotografie

Na školení se naučíte využívat objektově orientované programování (OOP) a několik šikovných rozšíření pro snadnější vývoj větších aplikací v PHP.

Toto školení společně s kurzem Úvod do PHP pořádám ve spolupráci s Akademií Root.cz.

Náplň kurzu

Pokud už tohle všechno ovládáte, tak se podívejte na školení Bezpečnost PHP aplikací a Výkonnost webových aplikací od Michala Špačka. Nebo se mi ozvěte, připravuji totiž navazující školení pokročilého PHP.

Proč byste se měli přihlásit na školení?

Předpoklady

Abyste si ze školení odnesli co nejvíce, měli byste znát PHP v rozsahu školení Úvod do PHP.

Termín a místo

11. 9. 2018, 9:30 – 17:30 (Praha) přihlásit se →

Součástí školení je hodinová přestávka na oběd (ten je v ceně). Zároveň prosím počítejte s tím, že se školení může dle situace až o hodinu protáhnout.

Školení se koná ve školicí místnosti Internet Info, Milady Horákové 116/109, Praha. Školicí místnost je klimatizována a je vybavena počítači. Je k dispozici bezdrátové připojení k Internetu. Můžete si přinést vlastní notebook – nainstalujte si na něj PHP, třeba pomocí balíčku XAMPP. Oběd, káva, čaj a minerálka je v ceně školení.

Kapacita

Nejvýše 15 účastníků

Cena

3 999 Kč (cena je konečná, nejsem plátce DPH), 20 % sleva pro studenty

Materiály

Účastníci dostanou tištěnou prezentaci a certifikát. Dostatek prostoru bude věnován na dotazy. Po skončení školení zasílám komentovanou prezentaci e-mailem i s příklady použitými na školení.

Přihláška na školení

Termín: 11. 9. 2018, Praha Ještě jsou volná místa

Účastník
Fakturační údaje (nepovinné)

Pokud budete mít ke školení jakýkoliv dotaz, tak se mi neváhejte ozvat na

Zadané údaje budou použity pro vystavení faktury, která vám bude zaslána e-mailem během několika dní.

Pokud se školení z jakéhokoliv důvodu neuskuteční nebo se přesune na jiný termín, který vám nebude vyhovovat (živelní pohroma, nemoc přednášejícího, …), bude vám vrácena celá zaplacená částka. Pokud nastanou překážky na straně účastníka, může za sebe poslat náhradníka nebo se zúčastnit náhradního termínu.