Školení Objektové programování v PHP

Martin Hujer - fotografie

Na školení se naučíte využívat objektově orientované programování (OOP) a několik šikovných rozšíření pro snadnější vývoj větších aplikací v PHP.

Toto školení společně s kurzem Úvod do PHP pořádám ve spolupráci s Akademií Root.cz.

Náplň kurzu

Pokud už tohle všechno ovládáte, tak se podívejte na školení Bezpečnost PHP aplikací a Výkonnost webových aplikací od Michala Špačka. Nebo se mi ozvěte, připravuji totiž navazující školení pokročilého PHP.

Lektor

Martin Hujer (info o lektorovi a kontakt)

Předpoklady

Měli byste znát PHP v rozsahu školení Úvod do PHP. Pokud si chcete přinést vlastní notebook, měli byste na něm mít nainstalováno PHP, např. pomocí balíku XAMPP.

Určeno pro

Školení je určeno pro autory webových aplikací.

Termín a místo

18. 4. 2018, 9:30 – 17:30 (Praha) přihlásit se →

Součástí školení je hodinová přestávka na oběd (ten je v ceně). Zároveň prosím počítejte s tím, že se školení může dle situace až o hodinu protáhnout.

Školení se koná ve školicí místnosti Internet Info, Milady Horákové 116/109, Praha. Školicí místnost je klimatizována a je vybavena počítači. Je k dispozici bezdrátové připojení k Internetu. Můžete si přinést vlastní notebook – nainstalujte si na něj PHP, třeba pomocí balíčku XAMPP. Oběd, káva, čaj a minerálka je v ceně školení.

Kapacita

Nejvýše 15 účastníků

Cena

3 999 Kč (nejsem plátce DPH), 20 % sleva pro studenty

Materiály

Účastníci dostanou tištěnou prezentaci a certifikát. Dostatek prostoru bude věnován na dotazy. Po skončení školení zasílám komentovanou prezentaci e-mailem i s příklady použitými na školení.

Přihláška

Na školení se můžete přihlásit vyplněním formuláře níže. Pokud by se vám z jakéhokoliv důvodu nezobrazil, můžete ho vyplnit v novém okně.

Pokud budete mít ke školení jakýkoliv dotaz, tak se mi neváhejte ozvat na