Školení Objektové programování v PHP (online)

Martin Hujer - fotografie

Na školení se naučíte využívat objektově orientované programování (OOP) a několik šikovných rozšíření pro snadnější vývoj větších aplikací v PHP.

Toto školení společně s kurzem Úvod do PHP pořádám ve spolupráci s Akademií Root.cz.

Náplň kurzu

Pokud už tohle všechno ovládáte, tak se podívejte na školení Bezpečnost PHP aplikací a HTTPS pro vývojáře a správce od Michala Špačka. Nebo se mi ozvěte, připravuji totiž navazující školení pokročilého PHP.

Proč byste se měli přihlásit na školení?

Co o školení říkají účastníci?

Velmi přínosné školení pro všechny, kteří to s PHP myslí vážně. Martin Hujer má skvělé praktické znalosti. Dokáže vše srozumitelně vysvětlit. Kurz doporučuji všem těm, kdo chtějí posunout úroveň svého kódu na vyšší úroveň.

Cvičení dobře navazuje na předchozí Základy PHP. Velmi dobrá znalost tématu a zvolené tempo s procvičováním.

Vojtěch Král, administrátor ICT - Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj, prosinec 2019

Školení mě velice dobře provedlo kompletními prvky PHP a OOP. Martin Hujer je opravdu odborníkem v programování webových aplikací. Toto školení mohu všem vřele doporučit.

Josef Novotný, E-commerce specialist at Špuntík.cz, s.r.o., prosinec 2018

Pan Hujer je sympatický člověk, který dovede odbornou problematiku vysvětlit srozumitelným způsobem. Principy objektového programování vyložené na školení lze využít ve více programovacích jazycích. Rozhodně nelituji účasti.

Jaromír Chlouba, Czech News Center a.s., září 2018

Předpoklady

Abyste si ze školení odnesli co nejvíce, měli byste znát PHP v rozsahu školení Úvod do PHP.

Termín a místo

1. 12. 2020, 9:30 – 17:30 (Praha) přihlásit se →

Součástí školení je hodinová přestávka na oběd (ten je v ceně). Zároveň prosím počítejte s tím, že se školení může dle situace až o hodinu protáhnout.

Školení se koná ve školicí místnosti Internet Info, Milady Horákové 116/109, Praha. Školicí místnost je klimatizována a je k dispozici bezdrátové připojení k Internetu. Na školení si prosím přineste vlastní notebook – nainstalujte si na něj PHP, třeba pomocí balíčku XAMPP. Oběd, káva, čaj a minerálka je v ceně školení.

Pokud vám datum nevyhovuje, tak mi tu nechte e-mail a dám vám vědět, až budou vypsané další termíny.

Poznámka: V případě zhoršení epidemiologické situace COVID-19 se školení uskuteční on-line.

Kapacita

Školení probíhají v malých skupinách nejvýše 8 studentů (díky tomu mohu během cvičení procházet mezi počítači a individuálně vám pomoci dojít k řešení). Minimální počet účastníků je 4.

Cena

3 999 Kč bez DPH (4 839 Kč s DPH), 20 % sleva pro studenty

Materiály

Účastníci dostanou tištěnou prezentaci a certifikát. Dostatek prostoru bude věnován na dotazy. Po skončení školení zasílám komentovanou prezentaci e-mailem i s příklady použitými na školení.

Přihláška na školení

Termín: 1. 12. 2020, Praha Ještě jsou volná místa

Účastník
Fakturační údaje (nepovinné)

Pokud budete mít ke školení jakýkoliv dotaz, tak se mi neváhejte ozvat.

Zadané údaje budou použity pro vystavení zálohové faktury, kterou vám zašlu e-mailem během několika dní.

Pokud se školení z jakéhokoliv důvodu neuskuteční nebo se přesune na jiný termín, který vám nebude vyhovovat (živelní pohroma, nemoc přednášejícího, …), bude vám vrácena celá zaplacená částka. Pokud nastanou překážky na straně účastníka, může za sebe poslat náhradníka nebo se zúčastnit náhradního termínu.